Nabíjecí stanice EC Wallbox Pro

spolehlivý zdroj pro rychlé, bezpečné a efektivní nabíjení elektromobilu

Mám zájem o nabíjecí stanici

  EC WALLBOX Pro

  Nabíjecí stanice elektromobilů

  Projekt EnergyCloud se nezabývá pouze prodejem bateriových úložišť, solárních panelů a nabíjecích stanic pro elektromobilitu, ale představuje komplexní přístup k efektivnímu využití obnovitelných zdrojů elektrické energie. Klíčovým prvkem rozvoje elektromobility jsou výkonné nabíjecí stanice. Nyní přicházíme s vlastním řešením výkonné nabíjecí stanice EC WALLBOX PRO.

  Tato nástěnná nabíjecí stanice umožní rychlé a spolehlivé dobíjení Vašeho elektromobilu a díky intuitivní mobilní aplikaci budete mít komfortní přehled o stavu nabíjení a dobité energii.

  Ukázat galerii

  Kompatibilita a servis

  Inteligentní řízení naší nabíjecí stanice dokáže v reálném čase reagovat na aktuální spotřebu objektu a přizpůsobit svůj nabíjecí výkon, aby se zabránilo výpadku hlavního jističe v důsledku překročení rezervovaného příkonu. Díky tomuto smart řešení nemusíte zbytečně navyšovat stálé měsíční platby za zvýšený rezervovaný příkon vyššího jističe.

  Odložený start nabíjení umožní naplánovat nabíjení v levnějším tarifu, produkce fotovoltaické elektrárny, případně v době přebytku elektrické energie.

  Technické parametry

  Přívodní síťTN - S 400 V / 50 Hz
  Jmenovitý proud3 x 32A
  Jmenovitý výkon22 kW
  Detekce unikajícího prouduAC 30 mA / DC 6 mA
  Propojení s vozemType 2, pevně instalovaný kabel
  Specifikace výrobku
  Rozměry (š, v, h)325 x 410 x 153
  Stupeň krytíIP 54
  Stupeň odolnostiIK10
  Hmotnost7 kg
  Teplota okolí-30°C až +55°C
  Obecné informace
  Externí rozhraníEthernet (RJ45)
  ElektroměrCertifikace MID