Nabíjecí stanice EC Wallbox Pro

spolehlivý zdroj pro rychlé, bezpečné a efektivní nabíjení elektromobilu

Mám zájem o nabíjecí stanici

EC WALLBOX Pro

Nabíjecí stanice elektromobilů

Projekt EnergyCloud se nezabývá pouze prodejem bateriových úložišť, solárních panelů a nabíjecích stanic pro elektromobilitu, ale představuje komplexní přístup k efektivnímu využití obnovitelných zdrojů elektrické energie. Klíčovým prvkem rozvoje elektromobility jsou výkonné nabíjecí stanice. Nyní přicházíme s vlastním řešením výkonné nabíjecí stanice EC WALLBOX PRO.

Tato nástěnná nabíjecí stanice umožní rychlé a spolehlivé dobíjení Vašeho elektromobilu a díky intuitivní mobilní aplikaci budete mít komfortní přehled o stavu nabíjení a dobité energii.

Ukázat galerii

Kompatibilita a servis

Inteligentní řízení naší nabíjecí stanice dokáže v reálném čase reagovat na aktuální spotřebu objektu a přizpůsobit svůj nabíjecí výkon, aby se zabránilo výpadku hlavního jističe v důsledku překročení rezervovaného příkonu. Díky tomuto smart řešení nemusíte zbytečně navyšovat stálé měsíční platby za zvýšený rezervovaný příkon vyššího jističe.

Odložený start nabíjení umožní naplánovat nabíjení v levnějším tarifu, produkce fotovoltaické elektrárny, případně v době přebytku elektrické energie.

Technické parametry

Přívodní síťTN - S 400 V / 50 Hz
Jmenovitý proud3 x 32A
Jmenovitý výkon22 kW
Detekce unikajícího prouduAC 30 mA / DC 6 mA
Propojení s vozemType 2, pevně instalovaný kabel
Specifikace výrobku
Rozměry (š, v, h)325 x 410 x 153
Stupeň krytíIP 54
Stupeň odolnostiIK10
Hmotnost7 kg
Teplota okolí-30°C až +55°C
Obecné informace
Externí rozhraníEthernet (RJ45)
ElektroměrCertifikace MID